Chybová správa

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls v _menu_load_objects() (riadok 579 z /home/ye015400/www_root/includes/menu.inc).

PROFIL SPOLOČNOSTI

Spoločnosť M A V A N, s.r.o. je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca mladá slovenská spoločnosť, zameraná na oblasť strojárstva. Najväčšia časť našich aktivít je orientovaná na zváranie. Od roku 2008, kedy spoločnosť vznikla, prešla významným procesom vývoja. V prvopočiatkoch sa upriamovala výlučne len na obchodnú činnosť, spojenú s predajom zváracích zdrojov a prídavných materiálov pre zváranie. V súčasnosti spoločnosť tvoria tri hlavné piliere.
Prvým a najväčším je už spomínaná obchodná činnosť, ktorá sa zameriava na predaj zváracích zdrojov a prídavných materiálov od firiem LINCOLN ELECTRIC, ASKAYNAK, ITW a ďalších.
Druhý pilier je technicko-odborné poradenstvo vo zváraní. Pri tejto činnosti úzko spolupracujeme so zákazníkmi a riešime ich technické požiadavky a problémy. Navrhujeme im postupy a technológie na zoptimalizovanie výroby. Tieto všetky činnosti sú zastrešené našimi certifikovanými odborníkmi v oblasti zvárania.
Tretí pilier vznikol ako posledný a je skĺbením dlhoročných skúseností prvých dvoch. Jedná sa o výrobu a realizáciu časti technologických celkov, pri ktorých používame najnovšie materiály a najmodernejšie technológie, ku ktorým máme prístup v súčinnosti s odbornými skúsenosťami zváracích inžinierov.